Tai išskirtinis verslo centras Vilniuje, kuriame darbo diena prabėga lengvai, o dirbti našiau –paprasta.

„Quadrum“ pastato prioritetas – palankių sąlygų darbui, kūrybiškumui ir žmogaus sveikatai sukūrimas. Ypatingas dėmesys čia skirtas susikaupti leidžiančiai garso kontrolei, išmaniam apšvietimui, patogiam išplanavimui ir galimybei dirbti įvairaus dydžio komandoms, o taip pat individualiai.

Pažangios A+ klasės technologijos užtikrina, kad oro sąlygos lauke neturėtų įtakos darbo biure efektyvumui, taip pat padeda palaikyti aukštą patalpų energetinį efektyvumą, atsakingai tausoti aplinką ir leidžia gerai bei darbingai jaustis. Šią kokybę patvirtina tarptautinio tvariųjų pastatų standarto BREEAM sertifikatas.

Šiuolaikiniame pasaulyje itin aktualus „Quadrum“ verslo centro privalumas – tai efektyvus laiko resursų naudojimas. Centrinėje Vilniaus dalyje įsikūrusį verslo centrą patogu pasiekti įvairiomis transporto priemonėmis, kurioms laikyti išplėtota automobilių ir dviračių parkavimo infrastruktūra. Čia taip pat veikia įvairūs restoranai, sporto centras, grožio salonas, o tėvai gali būti ramūs, vaikus palikdami pačiame verslo centre veikiančiame privačiame vaikų darželyje.