Mūsų tikslas – pasiūlyti rinkai tokius nekilnojamojo turto objektus, kurie jau dabar atitinka ateities poreikius – tvarius, išmanius, architektūriškai modernius ir inžineriškai pažangius.

SCHAGE požiūriu, nekilnojamasis turtas neatsiejamas nuo pagarbos aplinkai, gyvenimo kokybės, darbo našumo. Todėl, vystydami kiekvieną objektą, vertiname tokius aspektus, kaip geografinė vieta mieste, išvystyta infrastruktūra, aukštas energetinis efektyvumas, žmogaus sveikatai palankių sąlygų sukūrimas. Mūsų projektai atitinka tarptautinį tvariųjų pastatų standartą BREEAM.

Savo klientams mes siūlome nepriekaištingą kokybę, pagrįstą kainos ir kokybės santykį, gilų rinkos išmanymą, moderniausius energetinius sprendimus, autentišką požiūrį į ilgalaikį, abipuse nauda grįstą bendradarbiavimą.

Kasdienėje veikloje vadovaujamės tokiais principais, kaip profesionalumas, patikimumas, atsakingumas, skaidrumas, inovatyvumas, pagarba kliento norams, visuomenei ir gamtai.

Kaip socialiai atsakingas visuomenės narys, keliame sau tikslą tausoti gamtinius išteklius, mažinti oro bei aplinkos taršą, kurti socialiai atsakingos darbdavystės tradiciją, vykdyti skaidrią ir etišką veiklą.

Priklausome Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijai ir prisidedame prie Lietuvos nekilnojamojo turto sektoriaus vystymo, rinkos iššūkių analizės bei sprendimų. Esame asociacijos „Norwegian Lithuanian Chamber of Commerce“ nariai, plėtojantys ir stiprinantys dvišalį verslo bendradarbiavimą bei tarptautinius prekybinius ryšius. Taip pat priklausome tarptautinei organizacijai “The British Chamber of Commerce”, kurios tikslas – stiprinti Lietuvos ir Didžiosios Britanijos verslo santykius.

Mūsų komanda

Kjetil Hanssen FRICS

Generalinis direktorius

Mob.: +370 687 778 74
El. paštas: kjetil@schage.lt

Gediminas Kazlauskas

Projektų vadovas

Mob.: +370 698 21 445
El. paštas: gediminas@schage.lt

Laura Grigaravičiūtė

Projektų vadovė

Mob.: +370 613 95 506
El. paštas: laura@schage.lt

Tony Bishop MRICS

Nuomos direktorius

Mob.: +370 685 60 531
El. paštas: tony@schage.lt

Jolita Matuliauskė

Finansų direktorė

Mob.: +370 686 16 275
El. paštas: jolita@schage.lt

Kristina Naravaitė

Biuro administratorė

Mob.: +370 620 81 066
El. paštas: kristina@schage.lt

Turite klausimų?